Wycieczka do USA to w związku z tym, że średnia zarobków oraz poziom życia w naszym kraju coraz bardziej wzrastają jest formą spędzenia urlopu, na którą może sobie pozwolić coraz więcej Polaków. Stany Zjednoczone są jednym z największych krajów na świecie, a także najbogatszych. Stany Zjednoczone mieszczą się także w wielu strefach klimatycznych oraz rodzajach krajobrazu. Dzięki temu są bardzo atrakcyjnym miejscem dla turystów z całego świata. Wycieczka do USA to możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc.

Do najciekawszych miejsc w tym kraju należy Nowy Jork oraz megalopolia Wschodniego Wybrzeża z takimi miastami jak Filadelfia, Boston oraz stolica Stanów Zjednoczonych, czyli Waszyngton. Innymi miejscami chętnie odwiedzanymi przez turystów są inne ważne ośrodki miejskie, słynne miasta we wschodniej części tego ogromnego kraju, jak między innymi Chicago, Minneapolis, Atlanta, Charlotte, Cleveland, Pittsburgh, Buffalo, czy Detroit. Dużą atrakcją są również tak zwane Wielkie Jeziora Amerykańskie ze słynnym na całym świecie Wodospadem Niagara.

Wycieczka do USA to także możliwość odwiedzenia półwyspu Floryda, gdzie zawsze panuje doskonały, tropikalny klimat. turyści mogą tutaj odwiedzić Miami, Tampę, w których to miastach znajdują się przepiękne plaże i które są bardzo znanymi kurortami wakacyjnymi. Na Florydzie mamy także możliwość odwiedzić Orlando z Disneylandem oraz Centrum Lotów Kosmicznych. Kolejną atrakcją Stanów Zjednoczonych jest Nowy Orlean, który znajduje się u ujścia Missisipi do Zatoki Meksykańskiej. Miasto to jest stolicą jazzu, bluesa i może się poszczycić piękną architekturą kolonialną. Wycieczka do USA to także możliwość odwiedzenia słynnego westernów i kowbojów stanu Teksas, gdzie najważniejszymi miastami są takie metropolie jak Houston, Dallas, San Antonio oraz Austin.

Wycieczka do USA to bardzo często zwiedzanie zachodniego wybrzeża tego kraju, a tam między innymi takich znanych na całym świecie miejsc jak Las Angeles wraz z Hollywood, San Francisco z Oakland, Sacramento oraz Doliny Krzemowej. Na zachodnim wybrzeżu dużą popularnością cieszą się również takie miasta Portland oraz Seattle. Wycieczka do USA to również takie miejsca jak stan Kolorado z pięknym, monumentalnym Kanionem Kolorado, to także Nevada z Phoenix oraz stolicą hazardu, czyli Las Vegas oraz Góry Skaliste z Denver. Wycieczka do USA to także takie atrakcje jak stan Utah z Salt Lake City i wiele innych znanych na całym świecie miejsc.

Wśród ciekawych miejsc, które wchodzą w skład Stanów Zjednoczonych, a gdzie również organizowane są wycieczki przez biura podróży należy przede wszystkim wymienić Wyspy Hawajskie. Hawaje to jeden ze stanów USA, archipelag wysp wulkanicznych położony na Oceanie Spokojnym, gdzie panuje tropikalny klimat. To bardzo popularne miejsce na wypoczynek na plaży. Innym bardzo ciekawym miejscem należącym do Stanów Zjednoczonych jest Portoryko wraz z Amerykańskimi Wyspami Dziewiczymi. To także bardzo interesujące miejsca dla beztroskiego wypoczynku na plaży.

mojpodroznik.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here