Zmagasz się z miejscową otyłością na brzuchu, biodrach, udach lub ramionach, z którą nie radzą sobie tradycyjne metody odchudzania? Doskonale trafiłaś! To właśnie z myślą o Tobie specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie wprowadzili do swoich gabinetów urządzenie SculpSure pozwalające na modelowanie sylwetki laserem. W czym tkwi prawdziwy sekret tej metody? Wraz z ekspertami z Kliniki Miracki podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać!

Redukcja tkanki tłuszczowej – laserem w tłuszcz

Jeżeli marzy nam się szybka i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranym miejscu na ciele, to zabieg SculpSure będzie idealnym rozwiązaniem naszych problemów z wagą. To technologia, którą można śmiało nazwać technologią nowej ery, ze względu na wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości 1060 nm, który charakteryzuje się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej. Pozwala to osiągnąć oczekiwane efekty wyszczuplenia ciała w błyskawicznym tempie, bez skutków ubocznych i użycia skalpela. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie potwierdzają, że SculpSure pozwala na skuteczną redukcję 25% tkanki tłuszczowej podczas trwającej zaledwie 25 minut procedury zabiegowej. Terapia nie naraża pacjenta na długi okres rekonwalescencji,  widoczne ślady po zabiegu oraz ból – pacjent odczuwa jedynie lekkie rozgrzanie skóry, ponieważ wbudowane w urządzenie specjalne systemy chłodzące skutecznie zapobiegają przegrzaniu skóry, a tym samym uczuciu jej pieczenia. Oczywiście, rezultaty zabiegu nie są natychmiastowe i potrzeba od kilku do kilkunastu tygodni, aby organizm był w stanie wydalić rozbite komórki tłuszczowe, a skóra mogła przejść termiczną przebudowę. Niemniej spektakularne efekty zabiegu mogą pojawić się szybciej niż rezultaty tradycyjnego odchudzania.

Czy modelowanie sylwetki laserem zastąpi nam dietę i ćwiczenia fizyczne?

Jeżeli wydaje nam się, że modelowanie sylwetki laserem lub każdą inną metodą zastąpi nam zdrowy styl życia, jesteśmy w wielkim błędzie. Specjaliści polecają tego typu zabiegi osobom, które nie mają problemów z otyłością czy sporą nadwagą, lecz jedynie problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów przy pomocy samej diety i ćwiczeń fizycznych. Przy pomocy zabiegu SculpSure nie schudniemy w kilka dni 10 kg niczym przy dotknięciu magicznej różdżki, ale będziemy w stanie perfekcyjnie wymodelować te rejony ciała, które powodują u nas największe kompleksy. Podczas laserowego modelowania sylwetki możemy pozbyć się m.in. nadmiaru tkanki tłuszczowej i obwisłej skóry na brzuchu po porodzie, wyszczuplić ramiona i usunąć tzw. pelikany, a także zlikwidować wystające boczki czy ,,bryczesy”, na które nie działają żadne ćwiczenia na siłowni. Choć efekty modelowania sylwetki laserem są trwałe, nie oznacza to, że po zabiegu możemy bezkarnie objadać się niezdrową żywnością i zaprzestać aktywności fizycznej – tkanka tłuszczowa może bardzo szybko zacząć odkładać się w miejscach, które nie zostały poddane zabiegowi.

Laserowe modelowanie sylwetki plus lifting skóry

Metoda SculpSure posiada jeszcze jedną bardzo dużą zaletę – poza perfekcyjnym modelowaniem wybranych części ciała umożliwia też przeprowadzenie skutecznego liftingu. Światło laserowe obkurcza skórę i pobudza ją do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, czego ostatecznym efektem jest jej wyraźne ujędrnienie. Zabieg posiada zatem nie tylko właściwości wyszczuplające, lecz także odmładzające, co wpływa na kompleksową poprawę wyglądu naszej sylwetki.

Więcej informacji na temat redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy lasera SculpSure znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/sculpsure/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here