Ślub to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas, dlatego nic w tym dziwnego, iż ogromną uwagę i troskę poświęcamy przygotowaniom tego jakże wspaniałego wydarzenia. Chcielibyśmy, aby ten dzień został zapamiętany i długo wspominany nie tylko przez nas samych, ale także przez naszych gości, których zamierzamy na wesele zaprosić. N takim przyjęciu nie może zabraknąć oczywiście rodziców państwa młodych, chrzestnych, najbliższej rodziny oraz przyjaciół i znajomych. Czasem bywa, że musimy zorganizować ślub za granicą – na przykład kiedy nasz partner i partnerka pochodzą z innego kraju, bądź gdy sami dawno temu wyemigrowaliśmy z ojczyzny i tam poznaliśmy swoją drugą połowę. Ślub za granicą – na przykład w ciepłym i egzotycznym miejscu to także często pomysł wielu młodych osób lubiących niestandardowe sytuacje oraz chcących jakoś inaczej niż przeciętnie uczcić tę okazję.
Ślub za granicą to dosyć kłopotliwe rozwiązanie, jeżeli większość gości będzie musiała na wydarzenie zaślubin przylecieć z Polski. Wiąże się to także ze sporymi kosztami- znacznie wyższymi aniżeli miałoby to miejsce w przypadku standardowego ślubu. Jeżeli chcemy zaprosić naszych gości na ślub za granicą to dobrym pomysłem jest wcześniej skontaktować się z liniami lotniczymi i zapytanie czy w przypadku wykupienia dużej ilości biletów dla naszych gości moglibyśmy liczyć na jakieś zniżki lub rabaty. Jest to niecodzienna sytuacja, a konkurencja na obecnym rynku przewoźników sprawia że każda firma stara się walczyć jak tylko może o klientów. Tak samo wygląda sytuacja odnośnie noclegów- najlepiej zadzwonić do interesujących nas hoteli i zapytać o możliwość rezerwacji większej ilości pokoi na ślub- dobrze jest także wybrać ten sam lokal na urządzenie przyjęcia także jako miejsce do spania dla gości- wtedy z pewnością dostaniemy atrakcyjną zniżkę.
Taki ślub za granicą to sytuacja niecodzienna – dla młodych osób w wieku od dwudziestu do pięćdziesięciu lat jest to doskonała okazja do podróży oraz poznania nowego i ciekawego miejsca – niestety taka podróż może być męcząca dla starszych osób oraz nie do końca sprawnych ruchowo – na przykład dziadków i pradziadków, a oni z pewnością bardzo chcieliby uczestniczyć w uroczystości zaślubin oraz przyjęciu weselnym. Ślub za granicą warto zorganizować w jakimś urokliwym i nie bardzo zatłoczonym miejscu w Europie- do którego lot nie trwa zbyt długo. Doskonałym pomysłem na takie rozwiązanie są chociażby wyspy Greckie – takie jak Korfu, czy Santorini lub Chorwacja. Pogoda tam dopisuje w miesiącach letnich i wiosennych, dlatego możemy sobie pozwolić na stylowy ślub na plaży – przypominający ten rodem z amerykańskiego serialu.
Organizując taki ślub nie warto eksperymentować z wynajmem lokalnego zespołu muzycznego – najlepiej przywieźć wodzireja wraz z DJem z Polski na tego typu uroczystość jak również zadbać o własnego fotografa. Co do menu to warto jest spróbować lokalnych przysmaków, jednak nie mamy pewności że trafimy w gusta smakowe wszystkich zaproszonych osób.

zespolnapiecia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here