Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak podrywać dziewczyny. Znalezienie odpowiedzi na to pytanie nie jest proste. Dowodem na to jest choćby fakt, że każda osoba ma inne podejście do tego tematu. Taka sytuacja nie może być kwestią przypadku. Niemniej biorąc to wszystko pod uwagę spróbujemy poszukać odpowiedzi.

Zacznijmy może od tego, że większość mężczyzn uważa się za ekspertów w temacie podrywu. Jest to śmieszne i straszne zarazem. Nie ma też co ukrywać, że taki stan rzeczy ma przełożenie na wiele śmiesznych sytuacji. Być może mężczyźni nie zdają sobie sprawy z takich sytuacji, ale kobiety jak najbardziej. Mimo wszystko bardzo często mówi się o tym, że są ludzie uważani za ekspertów w temacie podrywu. Dlaczego ta się dzieje? Nie sposób udzielić na to pytanie.

Można powiedzieć, że jest to jeden z dowodów na to, iż ludzie błyskawicznie ulegają różnym stereotypom.
Powiedzieliśmy sobie, że większość mężczyzn uważa się za ekspertów w temacie podrywu. Przejdźmy teraz do osób, które nie określają siebie mianem takich ekspertów. O nich również wypada wspomnieć. Najkrócej rzecz ujmując chodzi o osoby, które są nieśmiałe. Z jednej strony mamy pychę, czy też stereotypy (każda osoba może nazwać sytuację po swojemu), a z drugiej prawdziwy problem.

Są osoby, które nawet nie mają pojęcia, o czym można zacząć rozmowę z dziewczyną. Tak więc w przypadku takich osób mamy do czynienia z odpowiednim odwzorowaniem własnych umiejętności. Można powiedzieć, że każda nieśmiała osoba zadaje sobie pytanie, jak podrywać dziewczyny. Co można takim osobom doradzić? Na pewno to, że nie ma złotej zasady co do tego jak poderwać dziewczynę (tak, jak już zresztą powiedzieliśmy sobie wcześniej).

Patrzmy na siebie

o, że nie ma złotej zasady co do poderwania dziewczyny nie oznacza, iż nie należy się starać. Najkrócej rzecz ujmując trzeba patrzeć na siebie. Bardzo często wyglądamy jakbyśmy nie widzieli siebie w lustrze. Kobiety to widzą. Kobiecie zależy na tym, aby mężczyzna był całkowicie zadbany, nie może być tego przysłowiowego brudu za paznokciami.
Przemyślcie to sobie wszystko bardzo dokładnie i działajcie tak, aby nie było jakichkolwiek powodów do wstydu. Jeżeli mimo wszystko w dalszym ciągu pojawiają się niejasności, najlepiej przeczytajcie tekst po raz kolejny. Bardzo często dochodzi do sytuacji, w której na początku pomija się jakieś istotne kwestie (także teraz mogło dojść do analogicznego zdarzenia). Cóż można powiedzieć więcej? W zasadzie zostaje tylko i wyłącznie życzyć szczęścia. Na pewno się przyda.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here