Olbrzymia różnorodność oryginalnych motywów graficznych zachęca do zakupu pokrowca dopasowanego do własnych upodobań estetycznych, przedstawiającego grafikę związaną z indywidualnymi zainteresowaniami, który pozwoli spersonalizować telefon i odróżnić go od wszystkich innych. Gdy chcemy skorzystać z takiej możliwości, najlepszym wyborem jest etui na zamówienie, czyli pokrowiec przygotowany zgodnie z własnym projektem. Gdzie można go zamówić i jak go stworzyć?

Trzy kroki do niepowtarzalnego pokrowca

W sieci działają firmy, które oferują proste w obsłudze narzędzia internetowe umożliwiające samodzielne zaprojektowanie i zamówienie pokrowca na telefon. Kreator prowadzi kupującego krok po kroku, od wyboru etui dopasowanego do konkretnego modelu smartfona, przez określenie schematu, a na wskazaniu interesującej go grafiki kończąc. W pierwszym etapie użytkownik musi wybrać właściwy model pokrowca – należy wskazać wersję telefonu, dla której będzie przygotowane etui na zamówienie. W kolejnym etapie wybieramy schemat, zgodnie z którym na powierzchnię pokrowca zostaną nadrukowane wybrane przez zamawiającego grafiki. Można zadrukować całą powierzchnię pokrowca jedną dużą grafiką lub kilkoma mniejszymi. Ostatni etap to wybór gotowych grafik z dostępnego katalogu lub wgranie własnych zdjęć, które mają ozdobić pokrowiec. Na koniec całość można uzupełnić krótkim tekstem.

Pokrowiec z Internetu

W związku z tym, że projektowanie pokrowca do telefonu odbywa się przy pomocy specjalnego kreatora internetowego, takie spersonalizowane etui zamówimy właśnie przez Internet. Wystarczy odnaleźć firmę, która specjalizuje się w świadczeniu tego typu usług i oferuje użytkownikom proste w obsłudze narzędzie do projektowania pokrowców. Etui na zamówienie po zatwierdzeniu projektu przez użytkownika wykonywane jest w zasadzie od ręki i wystarczy poczekać maksymalnie klika dni roboczych na jego dostawę pod wskazany przez zamawiającego adres. To proste i niezwykle wygodne rozwiązanie zapewniające łatwy dostęp do spersonalizowanych pokrowców dla wszystkich osób, niezależnie od miejsca ich zamieszkania.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu oryginalnego pokrowca na telefon, ozdobionego interesującą Cię grafiką lub zdjęciem wybranym z kolekcji samodzielnie wykonanych fotografii, etui zamówione z internetowej firmy, która wykonuje nadruki na pokrowcach, jest najlepszym wyborem. To rozwiązanie tanie i wygodne, otwierające przed zamawiającym olbrzymie możliwości głębokiej personalizacji pokrowca, łącznie z możliwością nadrukowania na jego powierzchni własnego imienia i nazwiska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here