Jesteś mechanikiem i nie wyobrażasz sobie do końca życia czasu spędzać w zadymionym warsztacie, w brudnych roboczych ubraniach? Są inne sposoby na poprowadzenie swojej ścieżki kariery w takim zawodzie. Gdzie? W salonie BMW. Praca technika to idealne rozwiązanie dla mechaników, którzy chcą wejść na wyższy poziom umiejętności, a co za tym idzie, także zarobków.

Technicy zatrudniani przez sieć dealerską to nie są zwykli mechanicy. To ludzie od zadań specjalnych, którzy pozwalają cieszyć się BMW lub MINI naszych klientów na długie lata. Dlatego też pracodawca nie oszczędza na szkolenia, czy wyposażenie serwisu, ponieważ zadowolenie klientów jest tutaj najważniejsze.

Dlatego też zatrudniając się w serwisie BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/) technicy mogą liczyć na wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie. Standardem są szkolenia umożliwiające prace z najnowszymi technologiami stosowanymi a utach klasy premium. Również wyposażenie warsztatów i sama ich infrastruktura są tak zaprojektowane, aby móc pracować wygodnie i skutecznie. Sprzęt diagnostyczny i naprawczy najwyższej klasy ma sprawić, że BMW i MINI naszych klientów będą zawsze w doskonałym stanie technicznym.

Technik zatrudniony na stanowisku w salonie BMW to jednak nie jest zwykły mechanik. Jest to praca z przyszłością, jednak wymaga ciągłego rozwoju który zapewniamy poprzez systematyczne szkolenia naszych pracowników. Ponieważ jest to praca pełna wyzwań, w związku z różnorodnością dostępnych modeli zakres zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku wykracza daleko poza tradycyjną mechanikę. Praca technika w serwisie BMW łączy w sobie zadania wymagające działań na wszystkich podstawowych elementach pojazdu, takich jak podwozie, silnik, czy skrzynia biegów połączone z zaawansowanymi procesami serwisowymi, które wykonywane są za pomocą systemów elektronicznych.

Dealerzy BMW, tak jak o samochody swoich klientów, dbają również o swoich pracowników. Dlatego też, aplikując na stanowisko technika możesz oczekiwać stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjnego wynagrodzenia, na które składać będzie się także prowizja od wykonywanych zadań oraz bogatych pakietów dodatkowych, takich jak dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, prywatny pakiet medyczny, czy możliwość korzystania z karty MultiSport.

Nie ukrywamy jednak, że nie jest to praca dla każdego mechanika. Od kandydatów oczekujemy zainteresowania technologicznymi nowinkami w motoryzacji, praktycznych umiejętności naprawy samochodów, a także otwartej głowy na poszukiwanie niestandardowych rozwiązań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here