Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Niemal każda kobieta czeka na ten dzień z niecierpliwością. Większość Pań ma w głowie plan zdarzeń całego wydarzenia. Zadaniem mężczyzny jest zorganizować takie zaręczyny, które będą zapamiętane do końca życia. Jest to nie lada wyzwanie.
Wybór okoliczności i miejsca również nie należy do najłatwiejszych. Ważne jest, aby była to dla kobiety prawdziwa niespodzianka. Im dłuższy związek, tym ciężej to zrealizować. Boże Narodzenie, Sylwester, Walentynki? Brzmi banalnie. Urodziny przyszłej Narzeczonej lub wspólny zagraniczny wyjazd? To również nie brzmi kreatywnie. Pamiętaj, że nie musisz spełniać wymagań z kosmosu. Ważne jest, abyście oboje byli szczęśliwy. Czasami zaręczyny przy śniadaniu są lepsze niż w najdroższej paryskiej restauracji. Każdy związek jest inny.

Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie, jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego.

Najprostszym rozwiązaniem byłoby zapytać swoją partnerkę, jaki rozmiar biżuterii nosi. Warto jednak wziąć pod uwagę, że da jej to dużo do myślenia. Być może nie da po sobie tego poznać, ale w środku będzie już planować wesele. Możesz również zapytać, a następnie wręczyć jej niezobowiązujący zestaw biżuterii np. z okazji Gwiazdki. Uśpi to jej czujność, a Ty będziesz mógł spokojnie przygotowywać się do oświadczyn. Nawet, jeśli Twoja dziewczyna nie lubi pierścionków, to z pewnością ma jakiś w domu. Zmierz go w tajemnicy przed nią, a następnie znajdź rozmiar na podstawie tabeli, którą znajdziesz w Internecie.
Możesz również podać średnicę lub obwód sprzedawcy w sklepie jubilerskim, a na pewno szybko znajdzie odpowiedni rozmiar. Innym rozwiązaniem jest założenie przykładowego, okrągłego elementu na palec wybranki, a następnie zmierzenie go. Panowie wykorzystują w tym celu np zawleczki z kapsli od napojów. Brzmi absurdalnie, ale często jest to duża wskazówka. Można zobaczyć, o ile większy/mniejszy powinien być pierścionek. Dzięki temu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że zakup okaże się nietrafiony.

Wybierając pierścionek zaręczynowy możemy również porozmawiać z koleżanką, siostrą, czy też mamą wybranki. Oczywiście musimy mieć pewność, że będą one umiały dochować tajemnicy. Jest duża szansa, że znają one nie tylko rozmiar palca Twojej dziewczyny, ale również oczekiwania.
Być może podpowiedzą Ci, o jakich zaręczynach ona marzy, a także w jakich pierścionkach gustuje. Dzięki uzyskanym informacjom zakup będzie o wiele prostszy. Możecie również wybrać się na zakupy razem, ale pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do Ciebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here